Szkolenia on-line

Kochasz pracę z dziećmi, chciałbyś profesjonalnie móc organizować im czas? Zapraszamy na szkolenia oraz kursy online przeznaczone zarówno dla animatorów, jak i nauczycieli przedszkola. Jesteśmy grupą osób, które z maluchami mają kontakt na co dzień. Dzięki temu doskonale znamy ich potrzeby, a także potrafimy dopasować charakter zabaw do ich wieku lub stopnia rozwoju. Naszą wiedzą chcielibyśmy podzielić się z innymi osobami o podobnych zainteresowaniach. Jeśli więc szukasz zajęć, na których mógłbyś zdobyć nowe umiejętności i informacje – zapraszamy!

Kreatywne szkolenia on-line dla nauczycieli

Mamy energię, pomysły, a przede wszystkim – wiemy, jak sprawić, aby nawet najnudniejsze zajęcia dla maluchów zmienić w fascynującą przygodę. Kurs animatora czasu wolnego pozwoli Ci tworzyć własne zestawy gier i zabaw. Dowiesz się na nim również wielu ciekawych rzeczy o rozwoju dzieci, więc doskonale będziesz wiedzieć, jakie zabawy przeznaczone są dla poszczególnych grup wiekowych. Nasze szkolenia online to także świetny pomysł na podniesienie kwalifikacji czy zdobycie praktycznych umiejętności dla nauczycieli świetlicy.

Kurs animatora dla dzieci online – zdobądź praktyczne umiejętności

Urodziny, imieniny, komunia lub innego rodzaju uroczystości, na których gromadzą się całe rodziny, często wymagają zorganizowania czasu dla najmłodszych uczestników. Dzieci, które nie mają zajęcia, nudzą się, a przez to – stają głośne, próbują zwrócić na siebie uwagę, natomiast dorośli tracą do nich cierpliwość. Jeśli chcesz pracować jako profesjonalny animator czasu wolnego – skorzystaj z naszych kursów online.

Jaki szkolenia online znajdziesz w naszej ofercie?

Przeznaczone dla nauczycieli przedszkola i świetlicy kursy obejmują różną tematykę. Znajdziesz tu warsztaty dotyczące zapoznawania maluchów z przyrodą, umuzyczniające czy związane z matematyką. Każde z nich to potężna dawka dobrze przekazanej wiedzy. Chcesz skorzystać? Zajrzyj do zakładki szkolenia online i wybierz coś dla siebie!